طراحی سایت ایران اسپید

ایران اسپید با تجربه 10 ساله تیم طراحی برای شما وب سایت با توجه به نیازها طراحی خواهد کرد و با تیم پشتیبانی قوی در این مسیر همراه شما خواهد بود

ایران اسپید قدم به قدم در کنار شما میباشد
زیرساخت قدرتمند

تمامی وبسایت های این سرویس بر روی زیرساخت اختصاصی و هایبرید ایران اسپید میزبانی میشود و شما هیچ نگرانی بابت آن نخواهید داشت.

پشتیبانی کامل

تیم پشتیبانی ایران اسپید در تمامی مراحل از راه اندازی تا تحویل و سپس پشتیبانی فنی و آموزش در کنار شما خواهد بود نگران هیچ چیز نباشید.

بدون کدنویسی

این پکیج طوری طراحی شده است که شما بدون حتی یک خط دانش برنامه نویسی میتوانید از این سرویس استفاده کنید و وبسایت خود را بسازید.

درخواست مشاوره

شما این فرصت را دارید، با تکمیل فرم زیر، از مشاوره رایگان طراحی سایت ایران اسپید استفاده نمائید.

پکیج های طراحی سایت ایران اسپید

با پکیج های پر از تخفیف ما کسب و کار خود را با خیال راحت شروع کنید

فروشگاهی

مناسب ساخت فروشگاه مدرن

هزینه‌ها (تومان)
شرکتی

معرفی کسب و کار شما

هزینه‌ها (تومان)
سفارشی

مناسب سخت پسندان

هزینه‌ها (تومان)
چرا پکیج های سایت ایران اسپید بهترین انتخاب میباشد؟
توسعه پذیری

به دلیل استفاده از سرویس وردپرس این پکیج قابلیت توسعه پذیری اختصاصی برای شما را نیز خواهد داشت و همچنین تمامی قسمت ها آپدیت میشوند.

سریع و آسان

این سرویس به سرعت راه اندازی و در اختیار شما قرار خواهد گرفت و میتوانید از آن استفاده کرده و آدرس آن را به مشتریان خود دهید.

امنیت فولادین

در این پکیج ایران اسپید مانند تمامی سرویس های خود از لایه های امنیتی استفاده کرده تا تمامی اطلاعات شما در امنیت کامل باشد.

منعطف

شما در این سرویس میتوانید به راحتی با Drag & Drop وبسایت خود را طراحی کرده حتی بدون دانستن یک خط کدنویسی و ابزارهای دیگر

سوالات متداول
آیا سایت با دامنه اختصاصی خودمان ساخته میشود یا روی دامنه ایران اسپید است؟

در ابتدا آدرس دامنه موقت شما به صورت Yourname.irsweb.ir است. اما شما میتوانید دامنه اصلی خودتان را به سایت متصل کنید و این کار در تنظیمات سایت به سادگی انجام پذیر است؛ پس از آن آدرس سایت شما به صورت www.yourname.com خواهد بود.

من برنامه نویسی بلد نیستم،‌ آیا در کار کردن با سایت به مشکل میخورم؟

خیر. بدون هیچ دانش برنامه نویسی میتوانید یک سایت حرفه ای با امکانات دلخواه راه اندازی کنید.

برای استفاده از سایت ساز باید هاست هم خریداری کنم؟

خیر. با تهیه هر یک از پلن های این پکیج،‌ فضای هاست هم به شما اختصاص داده خواهد شد. این فضای هاست به صورت هایبرید است و بر روی قدرتمندترین سرورهای ایران میزبانی می شود.

در صورتی که از خدمات سایت ساز راضی نبودم امکان بازگشت وجه وجود دارد؟

بله. تا 1 هفته بعد از خرید اگر به هر دلیلی از تصمیم خود رضایت نداشتید میتوانید سرویس خود را لغو کنید و تمام مبلغ عیناً به شما عودت می شود.