خرید دامنه ارزان

برای شروع یک نام برای برندتون انتخاب کنید

خرید دامنه اولین قدم برای راه‌اندازی سایت می‌باشد، انتخاب نام دامنه مناسب، می‌تواند تأثیر بسزایی در برندینگ و رشد کسب‌وکار شما داشته باشد؛ دامنه‌ها به دو گروه ملی، که آن را دامنه ایران “ir” می‌شناسیم و دامنه بین‌المللی و سطح بالا (TLD) مانند: com, net, org… تقسیم می‌شوند. قیمت دامنه‌ها نیز بر همین اساس متغیر است. خرید دامنه دارای شرایطی و ضوابطی مثل، موجود بودن آن دامین، که می توان از طریق قسمت “جست‌وجو دامنه” ایران اسپید، آن را بررسی کرد اشاره نمود.

خرید دامنه ارزان

305,000 تومان

740,000 تومان

720,000 تومان

ir

34,000 تومان

569,000 تومان

پشتیبانی 24 ساعته از طریق تیکت و ایمیل بر روی سرویس های دامنه

ارسال ایمیل و sms یادآوری جهت تمدید دامنه در زمان انقضا

ثبت دامنه به نام و مالکیت کامل صاحب اصلی دامنه

امکان تغییر مالکیت دامنه در هر زمان توسط مشتری

ارائه کنترل پنل آنلاین پیشرفته و جهت مدیریت کامل دامنه

رزرو و ثبت آنی دامنه تا چند ثانیه پس از خرید به صورت اتوماتیک

ثبت دامنه توسط ریجسترار های معتبر دنیا به صورت ٢٤ ساعته و منظم

امکان قفل یا آزاد نمودن دامنه در هر زمان توسط کاربر تنها با چند کلیک

دامنه چیست ؟

” دامین ” بطور کلی در دنیای وب به معنای آدرس اینترنتی می باشد که به عبارتی تمام آدرس هایی که در مرورگر خود مشاهده می کنید، نامی است که برای آی پی سایت ها ثبت دامین شده است. از این رو در حین ثبت دامین باید نهایت تلاش و خلاقیت خود را بکار بگیرید تا بتوانید نامی مناسب و درست برای زمینه ای که فعالیت می کنید یا قصد فعالیت را دارید، انتخاب کنید و این گونه در آینده ای نه چندان دور شما نسبت به انتخاب نام دامین می توانید محبوبیت بیشتری در میان رقبای خود بدست آورید. به همین دلیل توصیه می شود که در حین انتخاب نام domain دقت کافی را خرج کنید.

خرید دامنه ir

در حین خرید دامین ملی علاوه بر انتخاب نام دامین، شما باید پسوند مورد نظر خود را نیز انتخاب کنید که در میان این پسوندها می توان به دامین های ملی اشاره کرد که نشان دهنده موقعیت جغرافیایی کسب و کار شما است. به همین دلیل اگر قصد دارید تا این گونه شناخته شوید، توصیه می شود که در حین ” خرید دامین “، از پسوند های ملی برای ” ثبت دامین ” استفاده کنید

دامنه بین المللی

بطور کلی دامین بین المللی شامل تمام پسوندهای موجود بجزء پسوندهای ملی می باشد که استفاده از آنها هیچ محدودیتی ندارد و در هر منطقه از جهان که باشید، می توانید دامین بین المللی مدنظر خود را خریداری کنید. از رایج ترین دامین های بین المللی می توان به com، net، club، edu و… اشاره کرد. برای خرید دامین بین المللی ، انتقال و یا تمدید می توانید با متخصصان و کارشناسان ما در ارتباط باشید.